Yenibosna Veteriner Kliniği

Yenibosna bölgesinde bulunan hayvan dostlarımızın sağlıklı olarak yaşamlarının sürdürebilmeleri için düzenli olarak tıbbi kontrolden geçmelerini tavsiye ediyoruz. Bu sebepten dolayı İstanbul Yenibosna bölgesine vermekte olduğumuz hizmet başlıkları kısaca şöyledir; Yenibosna Veteriner Kuş Muayene, Tedavi ve Bakım Hizmetleri, Yenibosna Veteriner Sağlık Kontrolleri ve Koruyucu Tıp, Cerrahi Hizmetleri, Yenibosna Veteriner Hekimliği Hizmetleri, Yenibosna Veteriner Radyoloji ve Ultrason Hizmetleri, Yenibosna Veteriner Diş Bakımı ve Tedavi Hizmetleri, Yenibosna Veteriner Eczane Hizmetleri, Laboratuvar Hizmetleri. Hayvan sever dostlarımız, baktığınız hayvan türüne göre hastalıklardan en iyi korunma yöntemleri hakkında bilgi vererek hayvanlarınızla sağlıklı bir yaşam diliyoruz. İstanbul Yenibosna Kliniğimiz’den bilgi alarak hayvan dostunuzun en iyi korunma yöntemlerini öğrenin.
Yenibosna Veteriner Muayene: Evcil hayvanınızın sağlığının kontrolü durumudur. Hasta mı değil mi? Hastalığı ne? Bu tarz sorulara muayene sayesinde cevap bulabilirsiniz.
Yenibosna Veteriner Konsültasyon: Hastalığın veya konulmuş olan teşhisin uzmanlarla birlikte değerlendirilmesi durumudur. Veteriner hekim güncel ücret tarifesini ve veteriner fiyatlarını web sitemizde bulabilir veya telefonla bilgi alabilirsiniz.

Posted in İstanbul Veteriner Klinikleri and tagged .