Nişantaşı Veteriner Kliniği

Nişantaşı bölgesinde bulunan hayvan dostlarımızın sağlıklı olarak yaşamlarının sürdürebilmeleri için düzenli olarak tıbbi kontrolden geçmelerini tavsiye ediyoruz. Bu sebepten dolayı İstanbul Nişantaşı’nda hizmet başlıklarımız kısaca şöyledir; Nişantaşı Veteriner Kuş Muayene, Tedavi ve Bakım Hizmetleri, Nişantaşı Veteriner Sağlık Kontrolleri ve Koruyucu Tıp, Cerrahi Hizmetleri, Nişantaşı Veteriner Hekimliği Hizmetleri, Veteriner Radyoloji ve Ultrason Hizmetleri, Nişantaşı Veteriner Diş Bakımı ve Tedavi Hizmetleri, Nişantaşı Veteriner Eczane Hizmetleri, Laboratuvar Hizmetleri. Hayvan sever dostlarımız, baktığınız hayvan türüne göre hastalıklardan en iyi korunma yöntemleri hakkında bilgi vererek hayvanlarınızla sağlıklı bir yaşam diliyoruz. İstanbul Veteriner Kliniğimizden bilgi alarak hayvan dostunuzun en iyi korunma yöntemlerini öğrenin.
Nişantaşı Veteriner Muayene: Evcil hayvanınızın sağlığının kontrolü durumudur. Hasta mı değil mi? Hastalığı ne? Bu tarz sorulara muayene sayesinde cevap bulabilirsiniz.
Nişantaşı Veteriner Konsultasyon: Hastalığın veya konulmuş olan teşhisin uzmanlarla birlikte değerlendirilmesi durumudur. Veteriner hekim güncel ücret tarifesini ve veteriner fiyatlarını web sitemizde bulabilirsiniz.