Teşvikiye Veteriner Kliniği

Teşvikiye bölgesinde bulunan hayvan dostlarımızın sağlıklı olarak yaşamlarının sürdürebilmeleri için düzenli olarak tıbbi kontrolden geçmelerini tavsiye ediyoruz. Bu sebepten dolayı İstanbul Teşvikiye’de hizmet başlıklarımız kısaca şöyledir; Teşvikiye Veteriner Kuş Muayene, Tedavi ve Bakım Hizmetleri, Sağlık Kontrolleri ve Koruyucu Tıp, Cerrahi Hizmetleri, Teşvikiye Veteriner Hekimliği Hizmetleri, Veteriner Radyoloji ve Ultrason Hizmetleri, Teşvikiye Veteriner Diş Bakımı ve Tedavi Hizmetleri, Teşvikiye Veteriner Eczane Hizmetleri, Laboratuvar Hizmetleri. Hayvan sever dostlarımız, baktığınız hayvan türüne göre hastalıklardan en iyi korunma yöntemleri hakkında bilgi vererek hayvanlarınızla sağlıklı bir yaşam diliyoruz. İstanbul Veteriner Kliniğimizden bilgi alarak hayvan dostunuzun en iyi korunma yöntemlerini öğrenin.
Teşvikiye Veteriner Muayene: Evcil hayvanınızın sağlığının kontrolü durumudur. Hasta mı değil mi? Hastalığı ne? Bu tarz sorulara muayene sayesinde cevap bulabilirsiniz.
Teşvikiye Veteriner Konsultasyon: Hastalığın veya konulmuş olan teşhisin uzmanlarla birlikte değerlendirilmesi durumudur. Veteriner hekim güncel ücret tarifesini ve veteriner fiyatlarını web sitemizde bulabilirsiniz.