Beyoğlu Veteriner Kliniği

Beyoğlu bölgesinde bulunan hayvan dostlarımızın sağlıklı olarak yaşamlarının sürdürebilmeleri için düzenli olarak tıbbi kontrolden geçmelerini tavsiye ediyoruz. Bu sebepten dolayı İstanbul Beyoğlu ilçesinde vermekte olduğumuz hizmet başlıkları kısaca şöyledir; Beyoğlu Veteriner Kuş Muayene, Tedavi ve Bakım Hizmetleri, Beyoğlu Veteriner Sağlık Kontrolleri ve Koruyucu Tıp, Cerrahi Hizmetleri, Beyoğlu Veteriner Hekimliği Hizmetleri, Veteriner Radyoloji ve Ultrason Hizmetleri, Beyoğlu Veteriner Diş Bakımı ve Tedavi Hizmetleri, Beyoğlu Veteriner Eczane Hizmetleri, Laboratuvar Hizmetleri. Hayvan sever dostlarımız, baktığınız hayvan türüne göre hastalıklardan en iyi korunma yöntemleri hakkında bilgi vererek hayvanlarınızla sağlıklı bir yaşam diliyoruz. İstanbul Veteriner Kliniğimizden bilgi alarak hayvan dostunuzun en iyi korunma yöntemlerini öğrenin.
Beyoğlu Veteriner Muayene: Evcil hayvanınızın sağlığının kontrolü durumudur. Hasta mı değil mi? Hastalığı ne? Bu tarz sorulara muayene sayesinde cevap bulabilirsiniz.
Beyoğlu Veteriner Konsultasyon: Hastalığın veya konulmuş olan teşhisin uzmanlarla birlikte değerlendirilmesi durumudur. Veteriner hekim güncel ücret tarifesini ve veteriner fiyatlarını web sitemizde bulabilirsiniz.