Taksim Veteriner Kliniği

Taksim bölgesinde bulunan hayvan dostlarımızın sağlıklı olarak yaşamlarının sürdürebilmeleri için düzenli olarak tıbbi kontrolden geçmelerini tavsiye ediyoruz. Bu sebepten dolayı İstanbul Taksim bölgesine vermekte olduğumuz hizmet başlıkları kısaca şöyledir; Taksim Veteriner Kuş Muayene, Tedavi ve Bakım Hizmetleri, Taksim Veteriner Sağlık Kontrolleri ve Koruyucu Tıp, Cerrahi Hizmetleri, Taksim Veteriner Hekimliği Hizmetleri, Taksim Veteriner Radyoloji ve Ultrason Hizmetleri, Taksim Veteriner Diş Bakımı ve Tedavi Hizmetleri, Taksim Veteriner Eczane Hizmetleri, Laboratuvar Hizmetleri. Hayvan sever dostlarımız, baktığınız hayvan türüne göre hastalıklardan en iyi korunma yöntemleri hakkında bilgi vererek hayvanlarınızla sağlıklı bir yaşam diliyoruz. İstanbul Taksim Kliniğimiz’den bilgi alarak hayvan dostunuzun en iyi korunma yöntemlerini öğrenin.
Taksim Veteriner Muayene: Evcil hayvanınızın sağlığının kontrolü durumudur. Hasta mı değil mi? Hastalığı ne? Bu tarz sorulara muayene sayesinde cevap bulabilirsiniz.
Taksim Veteriner Konsültasyon: Hastalığın veya konulmuş olan teşhisin uzmanlarla birlikte değerlendirilmesi durumudur. Veteriner hekim güncel ücret tarifesini ve veteriner fiyatlarını web sitemizde bulabilir veya telefonla bilgi alabilirsiniz.

Posted in İstanbul Veteriner Klinikleri and tagged .