Ataşehir Veteriner Kliniği

Ataşehir bölgesinde bulunan hayvan dostlarımızın sağlıklı olarak yaşamlarının sürdürebilmeleri için düzenli olarak tıbbi kontrolden geçmelerini tavsiye ediyoruz. Bu sebepten dolayı İstanbul Ataşehir de vermekte olduğumuz hizmet başlıkları kısaca şöyledir; Ataşehir Veteriner Kuş Muayene, Tedavi ve Bakım Hizmetleri, Ataşehir Veteriner Sağlık Kontrolleri ve Koruyucu Tıp, Cerrahi Hizmetleri, Ataşehir Veteriner Hekimliği Hizmetleri, Ataşehir Veteriner Radyoloji ve Ultrason Hizmetleri, Ataşehir Veteriner Diş Bakımı ve Tedavi Hizmetleri, Ataşehir Veteriner Eczane Hizmetleri, Laboratuvar Hizmetleri. Hayvan sever dostlarımız, baktığınız hayvan türüne göre hastalıklardan en iyi korunma yöntemleri hakkında bilgi vererek hayvanlarınızla sağlıklı bir yaşam diliyoruz. İstanbul Veteriner Kliniğimizden bilgi alarak hayvan dostunuzun en iyi korunma yöntemlerini öğrenin.
Ataşehir Veteriner Muayene: Evcil hayvanınızın sağlığının kontrolü durumudur. Hasta mı değil mi? Hastalığı ne? Bu tarz sorulara muayene sayesinde cevap bulabilirsiniz.
Ataşehir Veteriner Konsultasyon: Hastalığın veya konulmuş olan teşhisin uzmanlarla birlikte değerlendirilmesi durumudur. Veteriner hekim güncel ücret tarifesini ve veteriner fiyatlarını web sitemizde bulabilirsiniz.

Posted in İstanbul Veteriner Klinikleri and tagged , , , .